Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől állhat fent ez a probléma?

Mitől állhat fent ez a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy AsRock N68-GS3 UCC alaplap egy AMD Athlon II x2 64 250-nel valamint 1x 2Gb Kingmax és 1x 1Gb HP (összesen 3Gb) rammal. Az utóbbi napokban vásároltam egy Asus GT730 4Gb-os kártyát low budget gamingre. A konfig hosszas problémamentes használat után egy jó hónapot kb. szétszedve, az egyik fiókom mélyén állt, mivel az integrált GPU-ja (NVIDIA GeForce 7025) rossz. Ahogy összeraktam, hogy belerakhassam a kártyát, a gép minden apró rázkódásra kikapcsol. Először azt hittem, hogy ez csak a kártya miatt van, biztos rosszul érintkezik, de kártya nélkül is ugyanezt produkálja. Ezek után megmozgattam a ramokat, kiszedtem, visszaraktam tesztképpen, de semmi változást nem tapasztaltam. Kérdés: meghibásodott a lap, vagy okozhatja más is ezt a gondot? A táp tökéletes, donortápként lett átemelve ideiglenesen, mivel egy másik konfigban napi szinten használom, de ott mindenféle gond nélkül. Ha pedig ez mégiscsak alaplap hibára utal, milyen alaplapot lenne érdemes vennem a helyére, lehetőleg processzor csere nélkül?



2018. aug. 1. 14:47
 1/1 Denes999x ***** válasza:
Ne csak a RAM és a VGA rögzítését nézd meg. Tápellátás, csatlakozók...
2018. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!