Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tamogatja a gepem a ddr3as...

Tamogatja a gepem a ddr3as memoriakat (foto linkelve)?

Figyelt kérdés
Eddig 2db ddr2es 1gbos ram volt benne szeretnem fejleszteni es 2db 4gbos ddr3at beletenni. Ez lehetseges? Eddig a sarga slotokban voltak a ramok, most tegyem a feketebe, vagy miert van ket kulon szinem? Koszi a valaszokat!

2018. aug. 2. 12:10
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
2018. aug. 2. 12:14
 2/44 anonim ***** válasza:
Ez az alaplapodtól függ, de nagy valószínűséggel nem.
2018. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan színűbe mennek a KIT ramok tehát amik párban vannak a dual channel eléréséhez. Ahogy elcsíptem a képen a lapod nevét egy asus p5k p35 chipkészletű deszka ddr2- megy bele, ha fejlesztesz 2x2 gb ramot pakolj bele 2 egyforma ramot (KiT) egyforma színű szlotba. Úgy tudom még mindig tartja az árát a ddr2.
2018. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Dongaben ***** válasza:
Az alaplap pontos típusa többet segítene a válaszban...
2018. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Fényképezz úgy, hogy látszódjon az a bazi nagy fehér színű PSK... felirat az alaplapodon (habár nem is fontos lefényképezned, elég csak ide leírnod nekünk).
2018. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Dongaben ***** válasza:
És elnézést, a felesleges válaszért... "wasd asd"-nek van igaza a kép alapján is! :)
2018. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam :)


[link]


itt egy kép, a gép adatairól, ha valami kell még küldök.

2018. aug. 2. 13:07
 8/44 A kérdező kommentje:
És miért csak 2gb-os ddr2-eseket vegyek, nagyobbat már nem bír el? A géppel az a problémám, hogy most raktam újra a windowst, viszont még mindig elég lassú, és néha csinál olyat, hogy megnyitom az egyik meghajtót, és előtte a zöld csík elkezd elég lassan a tölteni a gép meg egy ilyen folymatosan gyorsuló ilyen újratöltést produkál, majd amikor "kipukkan", a végére ér, akkor lemegy a csík és betölt a meghajtó. És mindezt egy meghajtó megnyitásánál is megszokta néha csinálni, vagy excel... ez a gyenge memória miatt lehet nem? Már mindent megpróbáltam, takarítattam, újraraktam stb. Amit nem értek, hogy régebben amikor használtam, akkor úgy emlékszem nem volt ennyire lassú, hogy hogy akkor elég volt ez a ram? Bár sokáig azt hiszem vistan volt használva, aztán félre lett téve, és én raktam rá 7est, először x86-ot, aztán most x64-et.
2018. aug. 2. 13:14
 9/44 Dongaben ***** válasza:
A CPU adatait is elküldenéd?
2018. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
2018. aug. 2. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!