Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép szerelés közben ha...

Számítógép szerelés közben ha belecsöppen az izzadságom attól baja lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos faterom leszerelte a klímát, mert kellett neki az ára piára, de ezt inkább nem részletezem jobban.. 36 fok van a lakásban, így nehéz nem izzadni, főleg ha az ember hajlong is és szerel valamit. Ha véletlen belecsöppenne az izzadságom attól elromolhat a gép? Köszönöm a választ előre is.

2018. aug. 6. 14:36
 1/5 hypno ***** válasza:

Extrém esetben elromolhat, mivel az izzadság javarészt sós víz, így vezeti az áramot, viszont aki normális az nem áram alatt szerel, vagyis kiszárítható a gép, ha baleset történne.


Használj homlokpántot

2018. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is hőség van. Ilyenkor odakészítek egy törülközőt és gyakran megtörlöm magam.
2018. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, csak várj vele 2-3 órát, amíg kiszárad belőle, ne összerakás után egyből akard tesztelni, én is mindig bele szoktam izzadni, fejpánttal is.
2018. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak nehogy faterod a gépedet is el akarja adni. :(
2018. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Én mindig izzadok mint a ló. Ha tél van ha nyár. Ezért odakészítek egy törölközőt szerelés előtt, ha érzem hogy gyöngyözik megtörölközök. Csak addig van fektetve a gép még a tápot meg alaplapot beszerelem. Igyekszem úgy csinálni, hogy csak a kezem legyen közvetlen fölötte. A többi részt már állítva szerelem.


Amúgy én is jártam már így. Fél napig vártam az áram alá helyezéssel. Semmi baja nem volt.


UI.: A rohadt alkesz inkább szenved a melegbe, azért a 1-2 hétig tartó adagjáért. :D

2018. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!