Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "No video input"-ra megoldás?

"No video input"-ra megoldás?

Figyelt kérdés
Új gépet vettem, először raktam össze, de nem ad képet, a fenti hibaüzenetet írja ki. Laptopra rákötöttem, és ment. VGA csatlakozók nincsenek bekötve, mert a videókártyán nincs olyan csatlakozó és máshova se tudom dugni. Nagyon el vagyok keseredve, segítsetek, kértlek.
2018. aug. 8. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon kevés.

Pontos processzor, videokártya, alaplap név? RAM mérete, órajele?

Ha nincs vga-ra rákötve a monitor akkor olyan mintha a gépben sem lenne, szóval hova kötötted a monitort? Alaplapra?


Amennyiben AMD-t vettél, az új ryzen szériánál csak és kizárólag a 2200G és 2400G rendelkezik IGP-vel, a többinél nem kötheted az alaplapi kimenetre a monitort (feltételezve, hogy használni is akarod). IGP hiányában nincs grafikus meghajtó, amivel el tudna indulni a gép. Emellett jó lenne tudni a proci nevét (ahogy fentebb is írtam), plusz az alaplap pontos típusát, mert az egy dolog, hogy nem megy, de információt se adsz hogy segíthessen rajtad bárki.


A No video input egyébként azt mutatja hogy nem megy a gép, bekapcsolás után folyamatosan mennek a ventilátorok vagy csak felpörög és leáll?

2018. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MGéza ***** válasza:
100%
"vga csatlakozók nincsenek bekötve" Hát úgy nehezen fog képet adni. Milyen kimenet van a kártyádon és milyen van a monitorodon? Adapterre lesz szükséged.
2018. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak HDMI kábel kellett, de köszi. :D
2018. aug. 10. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!