Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sötétül el a kép bizonyo...

Lightly23 kérdése:

Miért sötétül el a kép bizonyos programoknál véletlenszerűen?

Figyelt kérdés

Van egy új géped.Tök örülsz erre mikor játszanál ugye bár league of legends-et mindenki ismeri,abba van a kliens amit most már zavaróan sokszor elsötétül majd vissza jön,de van hogy olyan sok idöre hogy no scope kikell találnom hol a tálca gomb és ha lerakom visszajön a kép.

Ez nemcsak lolnál hanem egyéb programoknál és internetes oldalakon is előfordul viszont ha a vga kártya lenne a rossz,miért van hogy simán végig játszok egy kampányt egy bioshock infinite-be ahol semmi hiba,viszont nyomok egy cod multiplayert vagy lolt ugye ehhez kell net,elmegy a kép időközönként? Van hozzá köze?

Malwaret nem találtam,vga driver friss mint a kenyér. Monitorom azóta csinálja ezt mióta az új gépem van. Ja és egyre gyakrabban. Hőfokot lecsekkoltam azis rendbe van. Amire gondolni tudok az,:

- valami agybaszó virus amit 4 virus irtoval se találtam még meg,

-Monitorom haldoklik ami érdekes mert 2 éves.

-Valami feszültség ingadozás

-Alapból igy vettem a vga-t


Előfordulhat hogy alapból hibás a vga kari igy újjonnan? Légyszi segitsetek nagyon kellemetlen ez :D


A konfig a következő:

ASUS Radeon RX 560 4GB OC Edition videókártya

Intel Core i3-8100 3.6GHz processzor

Chieftec 600W iARENA Series tápegység

ASUS PRIME H310M-K alaplap

Windows 10 és ezek mind újak

Szerintetek?



2018. aug. 10. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

eseménynaplóban nézd meg mi okozza, az mindig jó kiindulópont


legközelebb amikor elsötétül kikeresed az időpontot az eseménynaplóban


driver újratelepítés, eszközkezelőben rányomsz az auto frissítésre


intel update utility felteszed frissítesz


vid kártya drivert frissíted

2018. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezt mondja az esemény napló mikor meg akartam nyitni a Lol honlapját elsötétülö képernyövel egyetemben


A(z) alkalmazásspecifikus engedélybeállítások nem biztosítanak a(z) Helyi számára Aktiválás engedélyt a COM-kiszolgálóalkalmazáshoz. CLSID:

{D63B10C5-BB46-4990-A94F-E40B9D520160}

, APPID:

{9CA88EE3-ACB7-47C8-AFC4-AB702511C276}

, felhasználó: DESKTOP-6L3B2QL\Albert, SID: S-1-5-21-3554865849-686151633-1899395245-1001, cím: LocalHost (helyi állomás, LRPC használatával), futtatási alkalmazástároló: Nem érhető el, SID: Nem érhető el. Ez a biztonsági engedély a Komponensszolgáltatások felügyeleti eszközzel módosítható.

2018. aug. 10. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Két ötlet:

- Ellenőrizd, hogy a driver valóban ehhez a kártyához való-e,

- esetleg valami időzítési probléma, memória, cpu, buszok, stb. "húzás". Egy vga-alaplap kompatibilitás ellenőrzés és egy bios -> default settings megér egy próbát.

2018. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!