Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap bios flash után...

Bence2601 kérdése:

Alaplap bios flash után fekete képernyő, miért?

Figyelt kérdés
Egy msi7267v2-es alaplapom van aminek a biosát frissíteni akartam, flasheltem de utána csak olyat adott be hogy az automatikus javításra készülés, meg volt hogy semmit nem adott be (fekete képernyő). Ezek után a cmost töröltem és megnéztem mi történik, azt írja az elején hogy cmos beállításokban hiba van, bootolni nem tudok, elindul a rendszer de ha újra indítom fekete képernyő, ha a bios beállításokban állítok valamit és elmentem fekete képernyő. Mit állítsak vissza hogy működjön a cmos rendesen? Akkor lehet le tudnám frissíteni...

2018. aug. 11. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg visszatenni a korábbi biost,ami rajta volt.
2018. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit nem tudok csinálni vele mert a cmos beállítások rosszak és vissza kellene állítani őket. Csak ha átállítok valamit és elmentem, nem ad képet és nem is sípol indulásnál.
2018. aug. 11. 13:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jó bios lett rá flashelve,vagy nem sikerült jól.
2018. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most néztem, bootolni tudok, és azt írja hogy sikerült a bios flash. De a cmosra akkor is azt irja hogy cmos checksum bad, és nem tudom mit kell változtatni hogy jó legyen a cmos.
2018. aug. 11. 13:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor rossz verziót tettél fel.
2018. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A hivatalos oldalról töltöttem le pedig és ez a legfrissebb verziója, megpróbálom akkor egy régebbivel.
2018. aug. 11. 14:21
 7/15 anonim ***** válasza:

Pontosan honnan töltötted le?

Pontosan milyen az alaplapod?

2018. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

[link]

Ez volna az alaplapom.

2018. aug. 11. 14:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy mi volt a gond,hogy frissíteni kellett a biost?
2018. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most konkrétan erről a számítógépről írok neked, mert elindulni elindul 1x, aztán ha újraindítás van fekete képernyőt ad be! Megnéztem és a legfrissebb bios van rajta. 4 magos processzort és 4gb ramot szeretnék használni de az alaplap nem preferálta és ezért kerestem frissítést!
2018. aug. 11. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!