Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha áram alatt sem volt a gép,...

Ha áram alatt sem volt a gép, hogyan váltott át a BIOS kínaira? (nem használt kínai lap)

Figyelt kérdés

Elutaztam pár hétre, és a BIOS magától átváltott kínaira. Indulás előtt kihúztam az internetet és a tápkábeleket, tehát a vas itt porosodott magában. Biztos hogy nem én állítottam át, korábban, ha nagyon ritkán belenéztem, mindig angol volt. Rákerestem, nincs találat. Minden alkatrészt újonnan, bontatlanul, számlával, Magyarországon vettem kb. egy éve.(Kínából rendelt használt lapokkal előfordul ilyen, de az meg ne csodálkozzon rajta.) Más nem használja a gépet, a családom sem olyan hogy piszkálnák. Miért váltott át magától kínaira a BIOS? Le nem merülhetett, azt jelezné/észrevenném.

(Gigabyte B250M-DS3H, ha számít.) A normális válaszokat köszönöm!



2018. aug. 19. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdés pedig nem az, hogy mit csináljak (majd megoldom), hanem hogy miért és hogyan történt ez az adott körülmények közt.
2018. aug. 19. 16:57
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy pillanatra nem érzékelte a BIOS elemet.
2018. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerű hiba is. Gigabyte, szóval lehet a múltkori Ryzen sütögetés után most ebben van valami hiba. Vagy kezd meghalni az elem.
2018. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!