Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a Videókártya, processzo...

Jó ez a Videókártya, processzor hőmérséklet?

Figyelt kérdés

Ma észrevettem, hogy mikor játszok, akkor eléggé meleg a gép hátulja.Gondoltam megnézem, milyen a hőmérséklet.Mikor nem játszok a videókártya 40-50 fok, processzor 40-50 fok.Mikor játszottam a Witcher 3-mal kb 2 órát, akkor gondoltam ránézek a hőmérsékletre.Processzor 55 fok, és a videókártya 75-80 fok.Ez normális?Nem kapcsolt még ki a gépem, nem is szaggat ilyenkor a játék, csak gondoltam megnézem miért ilyen meleg.Sok ez a 80 fok?Később baja lehet majd a gépemnek?


Gépem adatai:

Processzor: Intel Core i5-7400 3.00GHz

Memória: 8 GB

Videókártya: Nvidia GTX 1060 3GB



2018. aug. 20. 18:58
 1/7 anonim válasza:
Szia. Ha régebben is ilyen meleg volt és idáig nem volt gond vele akkor nem valószínű hogy baja lesz.
2018. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek normális értékek.
2018. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy fél éve van meg ez a konfig, de soha nem kapcsolt ki túlmelegedés miatt, meg nem szaggatnak a játékok, csak nem akarom, hogy később baja legyen!
2018. aug. 20. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez normális.
2018. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális, főleg ilyenkor, amikor a szobahőmérséklet sem a legoptimálisabb.
2018. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemcso ***** válasza:
Ez most, rekkenő hőségben normális játék közben.
2018. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, most vagyunk a nyár legforróbb időszakában.
2018. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!