Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen külső (értsd. : PCI,...

Milyen külső (értsd. : PCI, PCIE, USB) párhuzamos port van amivel működne párhuzamos (LPT) portos hardverkulcs (sentinel)?

Figyelt kérdés
Ha lehet csak olyanok válaszoljanak, akik jelenleg is használnak ilyen port bővítőt lpt hardverkulccsal, vagy van olyan hardveres ismeretségük, hogy meg tudja mondani, hogy pontosan milyen feature-t kell keresni a specifikációban, ami szükséges a hardverkulcs üzemeltetéséhez?
2018. aug. 21. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az USB mióta párhuzamos?
2018. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
usb-t lehet forgatni LPT-re de szerintem biztosabb egy bővítőkártya amin van LPT.
2018. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Milyen külső (értsd. : PCI, PCIE, USB)"


Nem írtam,hogy az usb == párhuzamos port. Azt írtam,hogy milyen külső port van,ami....

Az usb >> lpt port egy külső port. Az alaplapra integrált lpt port meg belső.

De sajnos usb-s lpt porttal nem működik. PCI és PCI-E portoknál is csak néhánynál működik. Én azt szeretném megtudni,mint ahogy a kérdés is szólt,hogy konkrétan valaki ismer e ilyen eszközt amivel ő maga is működtet lpt-s hardlock ot vagy azt,hogy milyen varázs rövidítéseket kell keresni ahhoz az eszköz specifikációjában,hogy működjön vele. Amit tudok,hogy az usb -s fordítók csak virtuális lpt portot csinálnak,azzal nem megy.

2018. aug. 22. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!