Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop spontán kikapcsol...

Laptop spontán kikapcsol töltési probléma miatt. Mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Véletlen beleakadtam a töltőbe s ahogy kihúzódott, spontán kikapcsolt. Addig nem tudtam beindítani, míg valahogy helyre nem "pozicionáltam", akkor elindul, tölt működik. De ha csak akksin van is töltő nélkül, hirtelen kikapcsol és addig nem indul be míg a töltő csatlakozóval nem játszok picit s pozicionálom helyre. Holnap küldöm Asus szervizbe, mert még csak 8 hónapos. Mire számítsak? Mi lehet?

2018. aug. 28. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A töltős fele megtörtént nálam is, a DC csatlakozó törött le az alaplapról. Nekem már nem volt garanciális, megcsinálták pár óra alatt egy szervizben, visszaforrasztották az alaplapra. Az hogy aksiról is lekapcsol a laptopod, szerintem másik hiba, de ezt nem tudom 100%-ra mondani.
2018. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!