Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az LAG1150-es alaplapomat...

Ha az LAG1150-es alaplapomat kikapom a gépből és beteszek egy másik LGA1150-est mit szól majd a Win10? Mert egyéb hardverek maradnak kivéve az integráltakat

Figyelt kérdés

Szóval régi deszka ki új be, RAM CPU VGA HDD marad és oprendszer is marad (win10).

Ami változik az integrált hang és háló, a chipset és asszem ennyi.

A win10 behal majd, vagy felrak egypár új drivert és köszöni megy tovább?


2018. aug. 29. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

először eszközkezelőből és a programok közül ki kellene gyilkolni mindent ami kapcsolódik az alaplaphoz, utána lehet cserélni.

az a biztos

2018. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Win10 elvileg rugalmas ilyen téren, de én előre leszedném azért az új lap chipset driverét és csere után régi letöröl , új driver felrak.
2018. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Gábor_79 ***** válasza:
Hát én voltam olyan gátlástalan, hogy 3.generációs teljes konfigot váltottam 8.generációs Intelre. Gyakorlatilag csak az SSD maradt, ami most számít. Windows 7-ről van szó és vígan használtam aztán szinte hónapokig. Az NVME SSd sebessége izgatta a fantáziám, ami miatt újratelepítettem de adattárként tudtam használni addig is. A winwdows 10 meg nagyobb penge. Menni fog tovább frissítések után.
2018. aug. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én amd-ről váltottam intelre anno. A win 10 pengén kezelte a műtétet. Szóval nem lesz szükséged rendszer telepítéssel bajlódnod.
2018. aug. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk a ph fórumon többen pont ellenkezőről számolnak be. Kékhalálok, és a spec rendszerindítás se segít--> reinstall.


Win10.

2018. aug. 30. 06:51
 6/11 Gábor_79 ***** válasza:
Láttam ott is a kérdést a válasznál hamarabb. Azért írom le, mert azt tapasztaltam.
2018. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Azért írom le, mert azt tapasztaltam."


Már mit tapasztaltál? Azt hogy semmi gond, vagy azt hogy akár kékhalálok tömkelege az eredmény?

2018. aug. 30. 11:30
 8/11 Gábor_79 ***** válasza:
Amit eredetileg leírtam az első hozzászólásomba. Windows 7 működött tovább platformváltás után, valószínű a 10 is fog, mert sokak szerint az csudijó, csak én nem azt használom, hanem még a hetest.
2018. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gábor_79 ***** válasza:
#3-as hozzászólás. Hajnal 1:30. Egyébként egy bizotnsági mentés ilyen esetben, úgyis alap dolog. Szóval ha bármi történne, akkor meg vannak az adataid.
2018. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az adatok nason vannak ez nem gond
2018. aug. 30. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!