Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi ATX házba belemegy gond...

Régi ATX házba belemegy gond nélkül egy új micro ATX alaplap?

Figyelt kérdés
A régi P35-ös ATX alaplapom helyére jönne egy MSI B360m Gaming Plus alaplap. Gond nélkül a be tudnám rakni a helyére? Például a csavarmenetek eltérhetnek és ezért nem lehet beleilleszteni, illetve hasonló problémáktól tartok.

2018. aug. 29. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Beleférni belefér,

* [link]

de nem minden csavarhoz lesz a házban lyuk:

* [link]

2018. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bele.
2018. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szabadna, hogy probléma legyen mivel, ha egy ATX méretre szabnak egy házat általában belekalkulálják a kisebb alaplap változatokat is.


De ha biztosra akarsz menni akkor írd be a házad típusát/Márkáját a Google-be és általában a specifikációknál a Gyártó megszokta adni a támogatott szabványokat.

2018. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért voltam kíváncsi erre, mert egy konkrétan 11 éves gépházam van (új gépház esetén nem tettem volna fel a kérdést), ami teljesen jó volt mindenhez, ha nem muszáj nem vennék újat helyette. Sajnos a pontos típusát nem tudom.

A lényeg az hogy befogadja az új alaplapot, még ha nem is tudom a az összes menetnél becsavarozni, akkor is megtartja stabilan, legalábbis a képről ez jött le amit az első hozzászóló küldött.

2018. aug. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!