Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 újratelepítés után...

Windows 10 újratelepítés után Teljesítményproblémák léptek fel miért?

Figyelt kérdés

Na szóval újratelepítettem win10-et és érezhetően kevesebb fps van játékoknál benchmarkot is futtattam és valóban kevesebb pl.:gta5 the division és hasonló játékok

azóta megint újra lett telepítve de nincs változás

Drivereket telepítettem videókártyához annyit észrevedtem hogy a processzor kihasználtság sokkal nagyobb mostanság az újratelepítések óta valószínűnek tartom ez lehet a hiba csak az okot nem tudom.

gépem:i3-4130 3.40ghz

Gigabyte H81M-HD3

GeForce GTX 1060 3GB

8gb 1600mhz RAM

op rendszer 120gb sdd-n van



2018. aug. 29. 22:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
4 szált nem nyomom be mert az csak a windowsot fogja 4 szálon futtatni a játékok meg alapon kihasználják és nem a gyorsasággal volt a probléma de aztán nagy gondolkodások 4 újratelepítés után megszületett a válasz ami az hogy a retva win 10 integrált gpu és dedikált között vacilált fogtam letöröltem az intel driverét és lám visszatértem a jól megszokott 100 fps
2018. szept. 19. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!