Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden monitorral kompatibilis...

Minden monitorral kompatibilis az Asus Geforce GTX 1050Ti 4Gb DDR5 videokártya?

Figyelt kérdés
A kisebb méretű (kb 19 vagy 21"-os LCD) monitorokkal is használható ez a videokártya? Rövid időn belül lesz új monitor is, de addig ezzel fogom tudni csak használni.

2018. szept. 5. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Atalakito kellhet ha csak analog (pl: dsub 'vga') bemenet van a monitoron.
2018. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DVI VGA átalakító?
2018. szept. 5. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy HDMI-VGA átalakító vagy DP-VGA átalakító. Asszem a HDMI-VGA-hoz aktív átalakító kell, a DP-VGA-hoz nem kell, mert a DP port ad elég áramot. Én ez utóbbit használtam egy ideig, de sajnos nálam a DP portot csak a windows kapcsolja be, így BIOS-ba nem tudtam belépni, pontosabban nem mutatta a monitor:). De a legegyszerűbb és legbiztosabb a DVI-VGA átalakító
2018. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 ez nem áram kérdése, aktív átalakító ami analógból digitális (vagy fordítva) jelet készít. Passzív csak akkor jó, ha alapból van analóg jel is (például dvi-i), ami új kártyáknál egyik csatlakozáson sem jön.


Tehát akármelyik csatlakozáshoz kell egy aktív átalakító, más teendő nincs.

2018. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani hdmi vga átalakítóval mert a régebbi kártyához tartozó dvi vga átalakító már nem volt jó hozzá, nincs az újon olyan fajta dvi kimenet
2018. szept. 6. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!