Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Geforce 6600 + Windows 10...

Geforce 6600 + Windows 10 32bit + Widescreen Beállítható ez valahogyan?

Figyelt kérdés
Ezeréves ám hibátlan céges gépemet hazaköltöztettem lányomnak. Én CADeztem rajta régebbi méretarányban 1280/1024 szép nagy Viewsonic de nem FullHD monitoron. A monitor maradt az irodában. Itthon vettem észre, hogy a Geforce 6600-as videókártyával Windows 10 32bit alatt nem is választható a mai Widescreen felbontás. Így jelenleg két fekete csík van a monitor szélein. És legnagyobb igyekezetem ellenére se találtam megfelelő beállítást, drivert. A probléma orvoslására. Szóval segítség kellene, hogy hogy a túróba lehet beálltani a Geforce 6600 videókártyát Windows 10 32bit alatt Widescreen üzemmódba?
2018. szept. 8. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthon milyen monitorod van?
2018. szept. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MGéza ***** válasza:
Esetleg speciálisnál próbáld meg saját felbontással.
2018. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült! Semmiféle rendszerdiagnosztika nem mutatta hogy baj lenne, új driver lenne stb... mivel a Windows 10 nem támogatja már direktben a Geforce 6600-t. Így hiába kerestem rá bárhol nem lett eredmény. De a visszafelé kompatibilitás miatt az ugyan nem Win10-es, hanem Win7-8...as 309.08 driverrel megy Win10 alatt is. Ha vki hasonló cipőben járna:

[link]

2018. szept. 9. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!