Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a számítógép mennyire jó...

Ez a számítógép mennyire jó gamelés szempontjából?

Figyelt kérdés

[link]


Játszani akarok rajta, viszont az az intel core i3-8100 az nem gyenge? mert amit gépet kinéztem ( [link] ) ebben i5-8400 van. csak háta erről a computer imperiumról nem sok jót olvastam.

mennyire lenne időtálló ez a gép amit összeraktam? játékra kéne, nem muszáj mindent ultrán tolni, de azért közepes grafika alá ne menjen le.



2018. szept. 11. 16:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
#2-essel én valamennyire egyetértek. Játékra valóban nem igazán éri meg már a PC. Kifizetsz több százezret a mostani hardverekre, amiket 1-2 év múlva már féláron se fogsz tudni eladni, mivel akkorra az már elavult lesz. jön ki 3 új generáció addig. A játékok többsége konzolról átportolt selejt. A játékfejlesztésben már vagy 10 éve a konzol a célplatform, mindent arról portolnak át PC-re több kevesebb sikerrel. Aztán nem elég, hogy magához a hardverhez is többszöröséért jutsz hozzá mint egy konzolhoz, még szívhatsz a szarul optimalizált átportolt játékokkal. Én ezért váltottam már több éve konzolra, mert elegem lett ebből. Arról nem is beszélve, hogy egy csomó jó játékot már ki se adnak PC-re, lásd Red Dead Redemption 2 ami egy irtó bitang játék lesz akár az 1. része is az volt. Ez soha nem is lesz PC-re szinte biztos. Persze amiket leírtam az én egyéni véleményem, mindenki maga dönti el, hogy mi a jó neki.
2018. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ez így minden szempontból jobb és erősebb konfiguráció lenne, nehogy megvedd, amiket írtál. De majd a többiek is megerősítik.

[link]

2018. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja, hát a konzol egy-két játékra lehet jobb, mint a PC. Csak épp minden másra teljesen alkalmatlan...azonkívül nem létezik rá se abandonware, se visszafele-kompatibilitás, se emuláció, se...
2018. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12-es igazat szól, csak az a baj, hogy a kérdezőnek nincs ennyi pénze, 200k a max.

De jó lenne, kérdező, ha tudnál még gyűjteni hozzá.

2018. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
sajnálom, ennyi a keret :(
2018. szept. 11. 21:52
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Azt remélem láttad, hogy az Imperiumos PC 240 ezer.
2018. szept. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nekem 200 -at ír ki
2018. szept. 12. 15:44
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem meg 240-et...
2018. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Régebbi játékok elfutnak rajta gond nélkül (Red Faction, C&C, Dűne, Age of, Starcraft), de az újabbakhoz ez kevés

A mai játékokat szándékosan olyanra fejlesztik, hogy minél drágább vas kelljen hozzá, vedd meg félmillióért a videókártyát, fizess paraszt, azé' vagy (aztán 2-3 év múlva már semmit nem ér, mert kijött még bivalyabb hardver)

Lehet engem is lepontozni a sutyerákoknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok még saját magatoknak se, mert az ugye derogál...

2019. aug. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!