Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erreaz Usb 2. 0 bővítőkártya...

Erreaz Usb 2. 0 bővítőkártya azt írják, hogy 4+ 1 kivezetés. A +1 ahogy a képen látom a gép belsejében van, arra be lehet ugye kötni 1 előlapi usb-t is, ugye?

Figyelt kérdés

Bocsika a hülye kérdésért, de a leírásból nem derül ki, és a képen úgy látszik, mintha a gép beljesében egy rendes usb port lenne, nem előlapi kivezetéshez csatlakozó. Aki már látott élőben ilyen bővítőkártyát, annak megköszönném, ha elmondaná mi az igazság, mert rendesen leírva nem látom.

[link]



2018. szept. 13. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az egybeírásért!
2018. szept. 13. 19:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha megoldod egy USB hosszabbítóval, amit kivezetsz a ház elejére, akkor igen.
2018. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De milyen hülyeség ez már, hogy a gép belsejében van egy csati, de nem előlapi usb-hez, hanem egy rendes usb. Am tudsz olyan bővítőkártyát, amin van előlapi usb 2.0 hoz való kimenete?
2018. szept. 14. 09:02
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen az oldalon ugyan ez a bővítőkártya van, csak ez egy másik oldal.És ott mintha fel lenne tüntetve

előlapi usb kivezetéshez a tüskék.

Vagy rosszul látom?

2018. szept. 14. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanolyan usb csatlakozós mint amit küldtél. Első usb-t alaplapra szokás kötni
2018. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos azok meghaltak az alaplapon, de az alaplap amúgy tökéletesen működik! De figyelj! Én látok ilyen tüskéket rajta! a 2. képről beszélek! Nézd meg jól!
2018. szept. 16. 13:15
 7/8 A kérdező kommentje:
És kérlek állj rá egérrel a képre, és zoomolj rá, mert nekem annak tűnik!
2018. szept. 16. 13:16
 8/8 anonim ***** válasza:

HÜLYESÉG AZT az apád micsodáját!!


Én pont ezeket vadásztam! Ha nincs az a szerencsém, hogy a PC Bazárnak pont volt akkor még 4 db ilyen kártyája, amiből 3 db-ot ott helyben lefoglaltam...

Akkor vagy vehettem volna egyetlen darabot ami még volt nagyker.-ben, USB3-asat MÉREGDRÁGÁN, vagy még most is kutathatnám.


Részben a hozzád hasonlók miatt, akik miatt a gyártó úgy dönt, hogy nem gyártja tovább.


Baromi praktikus dolog pedig!!!

2020. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!