Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép fejlesztés előtt...

Számítógép fejlesztés előtt állok, megvalósítható e ez így?

Figyelt kérdés

Sziasztok ez a jelenlegi konfigom:

-Gigabyte GA-Z170-HD3P

-intel i5 7600k

-CoolerMaster Hyper 212

-Corsair Vengeance Blue 16gb ddr4 (3000Mhz)

-Asus Strix Geforce Gtx 1060 6gb

-Adata 120gb ssd

-Thermaltake Tr2 S 600W

-WD Caviar Blue 1tb hdd

az érdekelene igazából hogy erre a lapra egy i7 7700k is jó lenne ? olvasgattam neten vegyesen találtam infókat sokan azt írják jó hozzá sokan azt hogy nem . Valamint a 1060at lecserélném egy 1080ti-re most hogy megjelennek az új karik. egy combosabb proci hűtőt is vennék az i7-hez de lapot nem szívesen váltanék ha nincs rá szükség. Másik kérdés hogy a 600-as táp bírná ezeket még ? Továbbá 4k-ra nem tervezek váltani full hd elég nekem , de a 1080ti az mindenképpen meglesz. Meg a későbbiekben még egy ilyen csomag ram mint ami most van azokkal nagyon megvagyok elégedve. Továbbá streamelgetek is elég sokat leginkább amiatt váltanám le az i5-t.



2018. szept. 30. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Most még ha a jelenlegi 6.gen prociddal frissíted az alaplap biosát, akkor később gond nélkül kezelni fogja a 7. gen procikat.
2018. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem nyersz az i7-el annyit, mint amennyibe kerül. VGA csere sem lesz nagyon észrevehető, hiszen a mostani kártyád is elég erős. Streamhez teljesen elég a géped, de ha van felesleges pénzed, hajrá, az új kártyák megjelenése még soká lesz hatással a jelenlegi csúcskártyák árára.
2018. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!