Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépről a laptop HDD-re...

Egymegkettő kérdése:

Számítógépről a laptop HDD-re másoltam pár file-t miért nem látja a laptop?

Figyelt kérdés
Ki vettem a laptopbol a HDD-t hogy egy pár filet át másoljak az asztali pcről, ellenőriztem rajta is volt. Vissza került a hdd a laptopba de nem látja a fileokelat de hely nyilvan kevesebb lett:) valaki tudna segiteni nekem hogy ez miért lehet? Előre is köszönöm

2018. okt. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Rejtett mapp/fájlok? Ennyiből nem igazán lehet kideríteni. Próbáld meg Total Commanderben bekapcsolni a "látszanak a rejtett fájlok" funckiót majd nyisd meg azt a mappát/elérési utat, ahova bemásoltad a fájlokat.
2018. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam ezt is sajnos nem segített. Köszönom a választ
2018. okt. 8. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis hova másoltad?

elérési út?

mert pl a képek az C:\Users\f.név\Pictures

csak a win idióta.

2018. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
A mappán belül jobb gomb egy üres helyre. Tulajdonságok > Biztonság > Csoport vagy felhasználó nevénél "Szerkesztés" > Hozzáadás és beírod idézőjel nélkül, nagy kezdőbetűvel "Mindenki". Kipipálod a legfelső teljes hozzáférés jogosultságot és elvileg látszódni fognak a fájlok.
2018. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!