Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látja a belső...

Miért nem látja a belső rendszer HDD-t az USB-s HDD-re telepített W10 rendszer?

Figyelt kérdés
USB-s merevlemezre telepítettem fel egy W10-et, hogy annak segítségével matassam annak a gépnek a meghajtóit, amiről a BIOS-án keresztül elindítom. Igen ám, de nem látja a gép saját rendszermeghajtóját, csak a DVD-t. :-( Hogy lehetne meggyőzni, hogy észrevegye?

2018. okt. 28. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb, ha live rendszert használsz, azok telepítés nélkül is működnek, pl Hiren’s BootCD PE:

[link]

2018. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz. Ezt nem ismertem, csak a "történelmi" BathPE-t, amit szintén DVD-re kellett felírni és a RAM-ban futott, de az nem W10, hanem XP volt.

Amit az USB-HDD-re telepítettem, az egy teljes értékű W10 és a RAM-ot úgy használja, mint a gép saját belső rendszere.

Már dugtam rá idegen gépre, így azon is a saját W10-emet tudtam használni.

Hogy teleszedte a HDD-t mindenféle driverrel? Na bum!

Azért még futok egy kört, hogy lássa a belső HDD-ket is... ;-)

2018. okt. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!