Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a probléma az egér görgőmmel?

Mi a probléma az egér görgőmmel?

Figyelt kérdés
Adott egy vezeték nélküli egér, tökéletesen működik viszont csak akkor tudom használni a görgőt ha lenyomom, ha csak simán letekernék mondjuk egy weboldalon akkor össze-vissza ugrál a weboldal. Eddig tökéletesen működött, az utóbbi pár hétben tapasztalom ezt. Az egér intervallumát levettem 1-esre a vezérlőpultban így kevésbé zavar, mert baromi lassan tudok görgetni de nem ez a megoldás rá. Rákerestem már viszont olyan válaszok voltak erre a problémára, hogy magát a golyót ami benne van az egérben meg kell tisztítani, én pl nem is tudom kivenni belőle, mert csak elemet lehet cserélni benne. Mit tudnék csinálni? Új egért kellene vennem, vagy meg lehet oldani valahogy?

2018. nov. 9. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy kipattintod a gombokat és kifújod a "rést", ami középen van.
2018. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.

Szétkaptam és kitakaritottam.Azóta nem csinálta.:)

2018. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!