Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SLI GTX970 vagy várjak amíg...

SLI GTX970 vagy várjak amíg normális áron lehet egy erősebbet venni?

Figyelt kérdés

Sose volt SLI-m, de olvastam olyanokat hogy ami támogatja annál is vannak néha problémák (Arma3-nál pl. tükör vibrál), meg amúgy is korlátozott a támogatott játékok listája.

Nektek mi a véleményetek?


Olyan használt 970-et amim van már viszonylag olcsón lehet szerezni.


2018. nov. 13. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én saját tapasztalatból mondom nem éri meg sosem az sli nekem folyamatos gondok voltak vele ha ment akkor pedig a teljesítményével sem voltam megelégedve, 2vga árán jobbat lehet venni mindig. SLI / Cross F csak akkor van értelme ha az adott csúcs VGA is kevésnek bizonyul olyan magas felbontásnál pl 8k. 2x2080TI kb ilyenkor van értelme a dual vga-nak. Más esetben mindig jobban megéri 2-vga árán 1 fejlettebbet venni. Mert közel sem adódik össze a 2 vga ereje ha még zökkenőmentesen is megy a dolog
2018. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nyomottan keves vram miatt amugy se lenne ertelme 970 slinek, meg akkor se ha az sli nem lenne retardaltan fos minden jateknal.
2018. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45k körül tudnál venni egy másik ilyen kártyát. Na most ha ehelyett a tiédet eladod ugyanennyiért, lesz 90k-d. Ennyiért, esetleg minimálisan drágábban garis 1070-et tudnál venni hardverapróról, ami másfélszer erősebb, nem kell az SLI-vel szórakozni, és a fogyasztás is jóval kedvezőbb.
2018. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1070-et nem akarnék venni, mert ha már újat veszek akkor 1080 vagy 1080ti inkább hogy ne kelljen olyan gyakran cserélgetni meg amúgy is kevés lenne még a 1070 is monitoromhoz egy igényesebb játéknál (3440x1440). Csak ezek még mindig elég irreális áron vannak. Ettől az SLI-től viszont kezd elmenni a maradék kedvem :D Lehet akkor mégis kivárok. Elkövetkezendő hónapokban még úgyse lesz olyan sok időm játszani.
2018. nov. 13. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
A baj az SLI-vel még mindig az, hogy hiába van 2x4 gb memóriád, akkor sem használja ki, csak az egyik kártya 4 gb memóriáját. Ennél fogva hiába játszanál olyan magas felbontáson, amire az slit vetted, nem lesz elég memóriád.
2018. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen?! Ezt nem is tudtam. Akkor már tuti nincs sli :D Meg 970-nek amúgy is csak 3,5GB a VRAM...a sz*rháziak :D
2018. nov. 13. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor várj vagy egy újat erőset vegyél mert pl 2x970 sem közelíti meg 1db 1070 teljesítményét távolról sem.
2018. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!