Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig megėr így 90 ezret?

Ez a konfig megėr így 90 ezret?

Figyelt kérdés

24 colos ips lg monitor

Proci: Amd fx 6300

Alaplap Asus m5a97 R2.0

8gb ram

R9 270x 2gb vga

1 tb hdd

500w chieftech táp

Gigabite ház

Logitech bill+egėr

10 eredeti játėk

Netezni, tanulni,alkalmi játėkra pár ėves címekkel?


2018. nov. 14. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.


A 10db jatekra ne nagyon szamits azert.

2018. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Enyėm a gėp. Keresztfiamnak adom oda ingyen (csak kb ėrdekelt a mostani ára így ahogy van) szal a 10 játėk is tuti (amúgy nem rėgebbiek csak kódot kėr nem netes pl farcry 1-2, assassin 1, rainbow six vegas 1-2 stb) kb ennyiėrt tudnának neki venni tanulni, jatszani, nekem meg nem kell a gėp. Nincs hasznalva.
2018. nov. 14. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Mai játékok is elfutnak rajta,persze kompromisszumokkal.
2018. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:
90000 forintból úgymond tokkal-vonóval ettől jobbat úgysem tudnának venni, a kereskedő rájuk sózna valami elavult vackot integrált grafikával úgyhogy teljesen jó ajándék. A célra teljesen alkalmas.
2018. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, azėrt is kėrdeztem. Nem követem az árakat, főleg a hasznalt gėpekeg. Ha jobbat nem kapnának ennyiėrt akkor ok. Persze ajándėkba jobb a jobb ajanlattól is. 4 ėves a gėp, de alig hasznalt.
2018. nov. 14. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!