Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Random ujraindul a szamitogepe...

Random ujraindul a szamitogepem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

5 evig semmi bajom nem volt vele. Par hete vettem egy gtx 1060 3gb vga-t... az utobbi napokban kezdte el hogy ujraindul random. Nem tolt be a windows. Megfagy.

Ujratelepites sem oldotta meg a problemat.

A random ujraindulas utan a windows nem is bootol be, boot kepernyonel megfagy.

Ez nem hiszem hogy a vga hibaja... legalabbis szerintem. Jatekoknal sem csikozodik semmi ilyesmi bios bejon rendesen, ezert gondolom hogy nem a vga a ludas...

Normalis Corsair GS600 tapom van nem gagyi az sem... lehet az alaplap? Meg sandy bridge proc van bent i5 2500, asus alaplap h67es.


2018. nov. 16. 18:50
 1/8 anonim válasza:
0%
Mi az a random?
2018. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Random = Véletlenszerű
2018. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Akkor miért nem ezt írja? Nem tud magyarul?
2018. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert ez megszokott, egy csomó angol szó „beékelődött” a mai magyar nyelvbe, plusz akik a számtech kategóriába járnak itt általában tudják mit jelent a Random :D
2018. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Szerintem a kérdés inkább az, hogy vajon a kérdező, tudja-e, hogy mi az a random.


Ha random indult újra, akkor annak nincs hardveres oka, kivéve, ha a program ami újraindította, egy hardveres randonmszám generátort használt. Szóval vagy egy program indította újra egy véletlenszerű időpontban, vagy hardveres/szoftveres hiba lépett fel, ami kibeaszottul nem random.

2018. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt írja 5 évig semmi baja nem volt. Nem lehet, hogy ezalatt az 5 év alatt megszikkadt a hővezető paszta a proci alatt és ha túl melege lenne terhelés közben, akkor csak leáll? Hűtésed rendben van kérdező?
2018. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendszeresen takaritva es pasztazva van a gep igen.
2018. nov. 16. 20:55
 8/8 A kérdező kommentje:

Esemenynaploban a kritikus resznel az ujraindulas idopontjaban talaltam egy olyat hogy:

"41 Kernel-Power"

Az az erdekes hogy ha egyszer ujraindul akar egy frissen telepitett win10el is akkor utana bootolasnal megfagy es csak kokemeny csata es csokkentett mod aran akar elindulni a windows...

SSD 98%osnak irja a HDSentinel

2018. nov. 16. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!