Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyékony fém pasztával van...

Folyékony fém pasztával van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
THERMAL GRIZZLY CONDUCTONAUT-t rendeltem,kíváncsi vagyok mire képes a forrófejű 480 CF-el.
2018. nov. 26. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam 7-8 fokkal alacsonyabbra melegedett az ősrégi core 2 quad-om teljes terhelés alatt, mint "közönséges" olcsó pasztával.
2018. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt örömmel hallom,a tesztekben is hasonlókat olvastam.


5-6 fok a GPU-n már hatalmas siker lenne számomra.Artic MX2-t fog váltani,bár lehet kicsit túl sokat raktam rá az MX2-ből,és csökkent a hatékonyság.

2018. nov. 26. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Delid által van. Jó dolog, sok előnye van, de nagyon kell vele vigyázni. Egyrészt fém mivoltából vezeti az áramot, tehát ha rossz helyre is jut belőle, az a kártya tönkremeneteléhez vezet. Másrészt nagyon keveset szabad csak felvinni, nehogy rossz helyre is jusson. Harmadrészt pedig nem mindegy, milyen felületre viszed fel, egyes fémekkel kifejezetten nem ajánlott használni.
2018. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A VGA hűtő réz,a CPU hűtő pedig nikkelezett réz,úgyhogy azzal nem lesz gond.

Felhordás elött szerintem körbemaszkolom a GPU-t.

2018. nov. 26. 22:22
 5/7 anonim válasza:
Inkább vegyél ARCTIC MX-2 -t mielőtt tönkreteszed a gépet. 10 fokkal hidegebb lett az előző pasztához képest.
2018. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a nagyon hasznos válaszodat.
2018. nov. 27. 13:52
 7/7 anonim válasza:
Igazán nincs mit. :)
2018. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!