Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Partícionálás közbeni áramszün...

Partícionálás közbeni áramszünet okozhatja a merevlemez kondíciójának csökkenését?

Figyelt kérdés
Easeussal partícionáltam és voltam annyira ügyes hogy a lábammal véletlenül lekapcsoltam az asztal alatt az elosztót. Éppen már ellenőrizte a partíciót mikor lekapcsoltam. Miután visszanyomtam az áramot és bekapcsoltam a hdd sentinel 52%-os kondíciót jelzett. és kifagy az intéző ha bármelyik mappát meg akarom rajta nyitni.

2018. nov. 28. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és 700 gyenge szektor jelent meg rajta.
2018. nov. 28. 18:08
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Bármilyen írás közbeni áramszünet okozhatja a HDD gyengülését, meghibásodását, kodíció-romlását. Így a partícionálás közbeni is. A mértéke pedig eléggé random, független attól, hogy az éppen egy egyszerű másolás, egy sima tárolási művelet, vagy éppen partícionálás volt.
2018. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem okoz hardveres hibat
2018. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a telepítést. Persze hogy okoz, a fej nem parkol le rendesen...szívás. [link]
2018. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!