Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jók a Behringer cég...

Mennyire jók a Behringer cég külső hangkártyái és a Superlux mikrofon?

Figyelt kérdés

Az olcsóbb kategóriában vannak, illetve viszonylagosan, leszámítva a filléres dolgokat és szeretnék otthonra egy kis stúdiót berendezni kondenzátor mikrofonnal.

Hangszereim vannak gitárok, szintetizátor, de nem vagyok benne biztos, hogy megfelelően alapzajmentes lenne e.

A Behringer 204, vagy 404 típusokra gondoltam

Superlux E205 mikrofonra gondoltam mellé.

Akusztikus gitárokhoz kellene, meg elektromoshoz és midihez.

Ismeri ezeket valaki?

Mármint a mikrofont és a hangkártyát.



2018. dec. 10. 02:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A hangkártya az jó, itt kezdődik az ami használható, behringer umc 204hd, de a mikrofont felejtsd el, legalább Audiótechnika at2020 az ami már ér valamit.

A szoftver is számít, Audacity, de még inkább Cakewalk by BandLab az, amit javaslok ingyenesen, esetleg a Magix, bár az korlátozott, a fizetős az igazi.

A pro tools, meg a Steinberg Cubase rendes verziói túl drágák, az ingyenesek meg gyengék.

2019. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!