Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a videokártyával?

Mi lehet a baj a videokártyával?

Figyelt kérdés

Szombati napon kaptam egy gépet, egy gigabyt geforce gts250 1gb videokártyával, lenne egy játék aminek szerintem nevetve elkellene futnia vele de mégsem megy, rengeteget olvasgattam és mindenhol 256bit-et olvastam. Viszont rendszerbe videokártyán belül 32bitet ír, probléma lehet monitor? Vagy felkell/fellehet huzni a bit számot esetleg? Válaszotokat előre is köszönöm, szép napot!

Ui.: gép paraméterei ha szükséges lenne:

-intel core i5-2400 3.100ra van huzva 3.700ig lehet

-8gb hyperx 1600mhz alubordás hűtésű ram

-1gb gigabyte gts250 videokártya

-asus alaplap (nem tudom pontos márkáját nem tartozkodom jelenleg otthon, ha haza érek szét kapom megnézem)

-1TB ssd, 500GB HDD

-tápegységet sem tudom



2018. dec. 10. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a GPU és a memória közti sávszélesség, a rendszernek semmi köze hozzá, tudnia sem kell róla.


És kb ennyiben ki is merül a válasz, mert a játék nevét sem írtad le. Drivert ugye tettél fel a kártyához?

2018. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

monitort ugye a videokártyához csatlakoztattad és nem az alaphoz?

amúgy milyen játékról van szó? ez a vga közel 10 éves

2018. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Far cry 3, igen minden driver van hozzá ami kell, akkor lehet a régi gépembe jobb a videokártya? Abba is egy gigabyte van gt630 1gb
2018. dec. 10. 10:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Elirtam bocsánat, far cry 4
2018. dec. 10. 11:09
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Gyenge a videokártyád és a DirectX verziód is ”alacsony”

2018. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, értem köszönöm! Akkor végülis a régi videokártyám jobb mint a mostani ha jol gondolom ugye?
2018. dec. 10. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azzal fut a FarCry 4 akkor nyílván igen :D
2018. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!