Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap: Meghibásodási statisz...

Alaplap: Meghibásodási statisztika melyik gyártónak legjobb? Asus, Msi, GigaByte

Figyelt kérdés
meg lehet modnani, hogy melyik gyártó alaplapja fog kevesebb eséllyel meghibásodni mint pl. másik gyártó esetén? Tudom, hogy minden gyártónál vannak jobban - és rosszabbul sikerült szériák, nem tudom hogy globális arány tekintetében lehet -e mit mondani.

2018. dec. 14. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán lehetne de nincs értelme. A globális arány azt fogja megmutatni hogy mondjuk az ASUS a nyerő. De lehet hogy az a fajta alaplap ami te veszel pont lehúzza az átlag ASUS arányt, tehát befürödhetsz vele...
2018. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább konkrét típusokra lehet osztani, B350-es alaplapok közül pl. a Pro4 esetén elég nagy számban volt RAM slot lehalás de emlékeim szerintem B150-es alaplapokra is jellemző volt, MSI B350-es alaplapok esetén meg szimplán az UEFi sikerült félre...

Szóval olvass utána hogy melyik alaplapot vennék, ha nincs vele hiba nyugodtan meg lehet venni, bár az is benne van a pakliban hogy neked még is hibátlan lesz.(mint pl. nekem a B350m Pro4, nagyon sok helyen halt le, nálam meg lekopogom eddig hibátlan)

2018. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hypno ***** válasza:

Az utolsó itthon legendásan rossznak tartott márka az Abit volt.

Aztán készítettek egy nagy felmérést és kiderült, hogy sokkal többet adtak el belőlük, mint a többi márkából, így a nagyobb meghibásodási szám nem jelentett nagyobb arányt is.. Sőt!

2018. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!