Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CRT monitor probléma? Többit...

CRT monitor probléma? Többit lent találjátok.

Figyelt kérdés

Az a probléma jelent meg nálam, hogy a Monitorom egyik pillanatról a másikra beszürkül, tegnap rossz volt estére mondjuk jó lett, ma 10-kor bekapcsoltam a gépet és 5-ig megint semmi baja sem volt, utána meg szürke lett a kép mág most is az. Szerintetek?

Úgy kell elképzelni mintha a Kontrasztot 100% levenné kb 50%-ra. De a Monitor menüjébe semmi sem változott.

Szerintetek mi a baja?


2010. jún. 27. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a menü nem vátozott akkor a dvi kábel lessz
2010. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én is arra tippeltem:)

Köszi a választ amúgy.

És azt hogy tudom kicserélni mert monitorba teljesen belemegy:S szerivzbe meg megcsináltatni meg többe kerülne nem mint egy új CRT monitor. Monjduk akkor lehet LCD-t vennék csak arra nincs keret most.

2010. jún. 27. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
igen a crt monitorokban a kábel teljesen belevan kötve a monitor alaplapjába mondjuk én azt ajánlom ha nem akarsz újat venni akkor szólsz egy ismerősödnek hogy cserélje már ki a kábel(persze olyan ismerősnek szólj aki ért a forrasztáshoz)
2010. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Okés köszi!

És mennyi egy olyan kábel?

2010. jún. 27. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:

foggalmam nincs de olyat szerintem boltban nemtudsz kapni(lehet rosszul tudom)

de én modjuk egy másik monitorból szedném ki ami rossz(persze nem a kábel:D:D)

2010. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Te milyen okos vagy:D eszembe nem jutott volna kiszedni egy másikból:D:D

Kössz:D

2010. jún. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!