Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jelenik meg kép a...

Miért nem jelenik meg kép a TV-n miután összekötöttem a videojáték konzollal?

Figyelt kérdés
Vettem egy videójáték konzolt (ugyismegveszel.hu/szorakoztato-elektronika/mini-retro-videojatek-konzol-reszletek) össze is tudtam kötni a TV-mel, viszont csak hang van, kép nincs. A kijelzőn a "nincs jel" felirat van. Egy piros és egy sárga kábelt dugtam be, mindegyiket az azonos színű csatlakozóba, illetve utána kipróbáltam szinte minden variációt, de sehogy se jelent meg a kép. Mit csinálok rosszul?

2018. dec. 19. 20:42
 1/4 Yepp1999 válasza:
Valószínűleg azért, mert a tv-n ki kell választani a bemenetet a távirányítóval, ha az analógra kötötted akkor azt, ha HDMI-re akkor azt, vagy végigpróbálgatni
2018. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom nem ez a probléma, a bemenetet kiválasztottam.
2018. dec. 24. 21:01
 3/4 anonim válasza:
100%
Sárga kábel a videó jel a piros fehér az a bal és jobb hangszóró. Ha megfelelő szinbe dugtad elvileg csak Sourcegomb és kiválasztod az rgb/av/analóg opciót
2018. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom meg van sérülve a video kábel.

Próbáld másikkal/HDMI-vel

2018. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!