Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ssd kondíció. Kell vele törődni?

Ssd kondíció. Kell vele törődni?

Figyelt kérdés
10 hónapos intenso sdd 0 százalék kondíció minden előjel nélkül. Windows adja a hibákat rá hdsentinel szintén. Minden adatot élérek. Teljesítmény 100 százalék. Van még rá több mint egy év gari. 1.42Tb írt adat ami szinte semmi.
2018. dec. 20. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen hibákat ad pontosan? SMART adatokról dobj egy képet, és backupolj, amíg lehet.
2018. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor ott valami probléma van. Írj egy ímélt a cégnek akitől vetted, hogy ilyenkor mi van...

A 0% kondíció annyit jelent(ene), hogy a TBW elérte a gyártó által garantált értéket és innentől fogva bármi lehet az SSV-vel.

2018. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
intenso-ról annyit, hogy külső merevlemezt vettem tőlük régen, fél év után elkezdett törölni csak úgy adatokat, ráküldtem hd sentinelt, 960 nap működési időt dobott ki (fél évesen újként, khm). Nem lepődnék meg, ha nálad is futott volna pár száz napot.
2018. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben csinálok képet amint lesz rá alkalmam. Rémlik valami reserved block count de csak atfutottam rajta. Másnal nem volt hiba.mellesleg 49 nap uzemidot ír a hdsentinel. Ami valósnak tűnik mert laptopban van és ritkán használom.
2018. dec. 20. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a firmwareje rossz. Nekem is van 2 éve nulla százalékos hddm, azt fileserverben wirte cachenek használjuk napi 20-30 gigat írunk rá. Működik.
2018. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!