Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Táp vagy táp 24röl 16 alaplap...

Táp vagy táp 24röl 16 alaplap elosztó?

Figyelt kérdés
Na adott volt nekem egy Vga csak azt megkel pótolni egy 6pin es áramforrásal is. Vettem egy gépet egy ilyet olcsón [link] na most a vgát ugye nem tudom beletenni mert a tápján nincs 6pines cuc a vgához sima 24 pines táp meg nem lehet betenni mivel az alaplap 18 pines megoldható ,h egy normál tápot beleteszek egy 24 to 18 elosztóval ebayon van ilyen holmi és akkor a normál tápról tudnám hajtani a vgát mert azon van vgához is 6pines cuc Fsp a táp a vga meg egy r9 270X gyereknek lene kiseb játékokhoz .csak nem volt még dolgom ilyen alaplapal ami nem 24 pines a csatlakozója az alaplapon

2019. jan. 1. 21:59
 1/4 A kérdező kommentje:
erről a bekarikázott alaplap csatiról van szó [link]
2019. jan. 1. 22:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Utánanéztem ennek a gépnek. A képekről itélve ebbe a házba nem lehet normál atx tápot belerakni. Teljesen máshol vannak a rögzítéséhez való furatok.
2019. jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az lényegtelen kitudom vágni h belemenyen meg 4 dmb lyukat is lehet fúrni az a legkevesebb a lényeg nem az
2019. jan. 2. 09:38
 4/4 A kérdező kommentje:
de lehet levágom a tápjárol azt a 16 pines cucot a rendes tápról is muszerrel kimérem h melyik vezeték milyen fesz azt átkötöm azt kész is
2019. jan. 2. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!