Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer billentyűzetet szeretnék...

Gamer billentyűzetet szeretnék venni. Melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Párat már kipróbáltam és mindegyikkel egy bajom van. Vannak gombok amelyik el kezd kopni kívülről. Melyiket lenne érdemes megvenni?
2019. jan. 2. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik kopik, ha a festéket/matricát kaparod napi n+1 órában akkor nem marad rajta sokáig.
2019. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
celux megoldja:D
2019. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem nagyon írtál árkategóriát de én szerintem 10-20Ft között keresel minőségi billentyűzetet. A "Hama cyberboard" klaviatúra nekem bevállt nagyon. Igaz nem cherry switches (cherry switches billentyűk a igazán jó gépelés élményű billentyűk), sőt még nem is mechanikus a elkattanása. De olyan mint a Iphone 7-es home gombja átveri a fejed. Leginkább a barna switches kiosztásra hasonlít miközben ahogy írtam nem mechanikus. Nézz utána fém vázas vadállat modellkülső, 5 felé színben világít össze vissza a gombik és a klaviatúra közötti részen minden gomb külön világít. Szövet kábel jó 1,80 hosszú. Van magyar kiosztásba 16-18 körül szervalhato ha jól tudom
2019. jan. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2 ezer forintos Genius billentyűzetem van vagy 10 éve, és nem kopnak a gombok. :D Asszem lézerrel van belegravírozva a felirat.

Az a baj, hogy a normális árú gamer billentyűzetről virítani kell a gémerségnek, gyerekes kinézetű az összes, gagyi minőségű, ahogy írtad, hülye gumiréteg van sokon, ami lekopok. Ami normális, az meg 40 ezer. Úgyhogy nekem egyelőre marad a mostani.

2019. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!