Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS4 lemez közepén van adat?

PS4 lemez közepén van adat?

Figyelt kérdés

Találtam eBay-en egy hirdetést ahol a srác eladja a God Of War ps4 játékét 15 dollárért mert a közepén ahol szerinte nincs adat, valahogy összekarcolta. Állítása szerint működik, csak ő vett újat mert "gyűjtő" és így később keveset fog érni. Garanciát vállal a működésére.


Szerintetek az baj ha van a közepén karc?

Itt egy random ps4 lemez kép: [link]

Tehát ott középen ahol sötét.


Szerintetek? És tényleg ott nincs adat, ott nem is olvassa a lemezt? (ismerősöm szerint ott is van adat a blue ray lemezeknél)


2019. jan. 3. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom ,hogy sérült e de ha csak a közepe azon nincs adat csak a fényes" részen
2019. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Középen ahol sötét?? Láttad te a képet? A fél lemez meg van repedve, az biztos hogy nem működik.
2019. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keresztbe van törve a fél lemez ember, ezt max úgy venném át, ha fizetne nekem.
2019. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez csak egy random kép hogy megtudjam mutatni mire gondolok középen. Amúgy nincs ketté törve a képen szerintem, minden blue ray lemez olyan hatást ad ha megvilágítjuk.


Amúgy eBay-ről levették a hirdetést, vagy elkelt tehát tárgytalan.

2019. jan. 3. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a lemezeket a közepéről kezdi el írni a CD/DVD/BR olvasó, szóval valószínűleg nem menne.
2019. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!