Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért alacsony a közvetítési...

Miért alacsony a közvetítési sebesség az új ssdvel a forza horizon 4-ben?

Figyelt kérdés

Vettem egy ssdt mert a redszer ssdre nem fért már rá a forza horizon 4. Előtte pár napig hddre tettem át ott hibátlanul működött. Miután megjött az ssd arra áttettem és játék közben ha nagy sebességgel szelem át a pályát "elfogy az pálya" fekete lesz megáll az autó és kiírja hogy alacsony közvetítési sebesség. Egy pár másodpercig áll majd újra elindul. Ilyenkor az ssd feladatkezelőben nézve felugrik 100% ra majd mikor lemegy pár % ra újra jó a játék.

Előző ssd, hdd-n nem csinált ilyet. Próbáltam másik sata kábelt felcserélgettem őket semmi változás.

Próbáltam hogy kihúzom a másik kettő hdd-t hátha a táp vagy a lap nem bírja semmi változás.

Memória nem telik meg 6.5 GB ot haszál. ssd-t gtp re formáztam az lehet baj?

Gép: Asrock extreme 3

Fx 8120 (3.8 ghz)

8gb memória

msi gtx 1060 6gb

redszer ssd samsung 750 evo 120 GB

ssd amin van a játék Kingston A400 480 GB

Nem melegszik semmi túl vga 60 fok cpu 42 fok. A játék 50-60 fps között fut.

Mit tudok tenni?



#HDD #Samsung #Forza #tárhely #akad #SSD #megállás #Kingstone #alacsony közveítési sebeség
2019. jan. 6. 01:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

"8gb memória" <- ott a probléma.

vedd lejjebb a grafikát.

2019. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy 6.5 GB ot használ és eddig hibátlanul futott 3 hónapig a játék ugyan ennyi rammal. Csak a tárhely valtozott. De a régi SSD n is hibátlanul fut csak már nem fér rá sajnos a DLC miatt.
2019. jan. 6. 12:21
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Pont ezt mondom: 6,5 gb ram a 8-ból sok mert a Windowsnak 2gb kell minimum, ezért elkezd swap-elni. Nekem is megvan a játék és tudom hogy 8gb nem sokon múlik hogy belefér e a ramba, zárd be a háttérben futó programokat stb.
2019. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a játék fogyaszt 6.5 GB hanem összesen annyi fogy winel együtt. De ha még ezt nem fogod fel akkor legalább azt értsd már meg hogy eddig is ennyi ramom volt és a játék több hónapig hibátlanul futott egyedül változó az SSD volt. Tehát szakadj már le kérlek a ram kérdéséről.
2019. jan. 6. 12:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Vissza raktam hdd re hibátlanul fut 4k ban high-ultra beállítások mellett 50-60 fps el. Ha valakinek van értelmes észrevétele azt várom, mert kicsit csak gyorsabban tölt ssdről. Más játékok (R6, BF4) is vannak az ssdn azok hibátlanul futnak.
2019. jan. 6. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a ramos hülyeségekre amit írkálnak. Én is most vettem ssd-t, hogy azon legyen a játék, és hibátlanul fut 8GB 3000MHz-s rammal. 970 Evo.
2019. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom csak nekem HDD-n van a játék és a rendszer is. Nálam is, ha nagyon ritkán ha 100%-ra megy a használat kiírja hogy alacsony közvetítési sebesség ezt háttértár okazza. Először és is az SSD-t tartottam megoldásnak, de utána forza forumon is olvastam hogy az SSD nem oldotta meg. A RAM-ot meg nekem is 85%-ra haszánálja (8Gb), én így a ramot tartanám a bűnösnek mert ha 8GB-nál több van benne akkor símán megeszi a 8-at. De van akinek SSD és 16GB RAM-al is csinálja.
2019. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor tesó rakd át külön meg hajtóra azt a játékot mert én 4GB memoriával vigan játszadozok :)
2019. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hiába rakom át Xbox One X-en is pont ezt csinálja (nem csak nálam már más is mondta)
2019. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez valami optimalizálási hiba lesz. Igazából hddn szerencsére nekem hibátlanul fut és a loading time se sok.
2019. jan. 12. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!