Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem SEEDEL az ASUS...

Miért nem SEEDEL az ASUS ROUTEREM?

Figyelt kérdés
Megnéztem, hogy a merevlemez működik, de nem seedel a router. Tudtok segíteni?

2019. jan. 15. 19:40
1 2
 1/20 Nosco ***** válasza:
A router miért seedelne?
2019. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nosco: azért mert van olyan router ami tud ilyet. Pl az én Asus RT-68U routerem USB portján van egy 2 TB vinyó, a routeren meg fut a torrent kliens. Bámulatos mi, hogy hol tart ma már a tudomány?


A kérdezőnek milyen routere van és mit használ rajta? Gyári oprendszert vagy valami openWRT image-et?

2019. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ASUS RT-AC68U routerem van és az ASUS AiMesh hálózatra is rá van kötve.
2019. jan. 15. 22:33
 4/20 A kérdező kommentje:
Gyári operációs rendszer fut rajta és egy 4 TB merevlemez van rácsatlakoztatva. Már 1 éve erről seedelek 1-2 napja nem működik.
2019. jan. 15. 22:37
 5/20 anonim ***** válasza:

Neked is a routeren fityeg a merevlemez USBén?

A routered után a WAN hálózat felé van még valamilyen router, vagy csak a kábelmodem?


1. Amikor belépsz a router admin felületére ( [link] - nem tudom nálad https van-e ) akkor jobb oldalon a rendszerállapot felett van egy USB jel. Az zöld? Ha rámész a jelzésre akkor kíírja, hogy esetleg vannak e a hibák merevlemezen.


2. Ugyanígy látnod kell ezen az oldalon a csatlakoztatott HDDét


3. Ha belépsz a USB alkalmazás menüpontba, akkor a Download Master alkalmazás engedélyezve van? Hányas verziójú a Download Master? A ver. 3.1.0.104 a legújabb. Ha nem a legújabb van akkor frissítsd légyszi.


4. Ha belépsz a download Master felületére mit látsz? Látod az torrenteket? Nincsenek véletlen pause állapotban? Tudsz új torrentet letölteni?

2019. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Nosco ***** válasza:
2-es válaszoló! Köszönöm szépen tisztában vagyok a lehetőségekkel csak semmi konkrétat nem írt a kérdező így kicsit nehéz rá válaszolni. Amúgy én NAS-t használok torrentre nem kínzom a routert még a torrenttel is!
2019. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
AZ USB jel zöld. A download master naprakész, de mindig elutasítja a csatlakozást.
2019. jan. 16. 18:51
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez a router közvetlenül csatlakozik valami kábelmodemhez vagy második router?
2019. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A Telekom által elhelyezett d-link modemhez van csatlakoztatva.
2019. jan. 16. 19:14
 10/20 A kérdező kommentje:
Amikor beledugom a routerbe a merevlemezt akkor a routeren felvillan az usb lámmpa és kb 5-10 perc után elalszik.
2019. jan. 16. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!