Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop ssd csatlakoztatás...

Laptop ssd csatlakoztatás után nem bootol?

Figyelt kérdés
Egy Acer laptopba szereltem be egy ssd-t a meglévő hdd mellé. A BIOSban az első oldalon látszódik is hogy felismerte mind a kettőt. A boot sorrendnél viszont csak a hdd van(ez nem feltétlen probléma mert egyenlőség onnan szeretnék bootolni az ssd üres). Viszont ha csak simán bootolnék akkor az Acer felirat után fekete képernyő és semmi változás. Valami tipp esetleg?

2019. jan. 17. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Amíg nem látod a bootmenüben, addig nem is tudsz róla botolni. Esetleg a BIOS-ban kéne valamit állítani...

Az optikai meghajtó helyett van az SSD?

2019. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Időközben megoldódott, eredetileg csak hdd volt a gépen úgyhogy kivettem az ssd-t felraktam egy illesztő programot majd visszaszereltem és most működik
2019. jan. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!