Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10-en milyen dolgokat...

Windows 10-en milyen dolgokat lehet kikapcsolni, a nagyobb teljesítmény maximalizálás érdekében?

Figyelt kérdés
A Windows 10 deffender teljesen kilőve, 10appsmanager segitségével feleslegek le lett törölve, előtöltés kilőve..

2019. jan. 18. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Windows defendert kilőtte egy laikus... Nagyszerű. Most már küldjek linket keyloggerhez is vagy megszenvedsz vele magadtól hogy rámenjen a gépre?
2019. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

malwarebytes elég nem? Nem járok semmi olyan oldalon amin kellene félnem..

Nem tudom mennyit számit de még az Ublock Origin is fent van a reklám miatt..

2019. jan. 18. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Malware... Ízlelgesd a szót és rájössz miért nem elég.
2019. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De, elég a Malwarebytes. Akárki akármit mond, a Defender még mindig csak dísznek van.

Én még talán a Winaero Tweaker-ben néznék át 1-2 dolgot, hasznos kis program.

2019. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es! Remélem te sem felügyelsz informatikai rendszereket.
2019. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Informatikai rendszereket nem, csak magángépeket. Alaposan teszteltem a dolgot, nem csak rámondom a Malwarebytes-ra, hogy jó.

Egy "interneten nem túl körültekintően böngésző" emberke volt a tesztalany (töltögetett össze-vissza minden sz@rt), egy évig védte a Malwarebytes a gépét, természetesen tiszta és ugyanolyan gyors volt, mint a telepítéskor. Lefuttattam rajta a leghulladékabb Avast-tól kezdve a Bitdefender-en át a beépített windózos vírusirtóig mindent, egyik sem talált semmit.

Vagy a Winaero Tweaker-el van a baj? Egy helyen testre lehet szabni azokat a beállításokat, amiket egyébként csak registry és egyéb módosításokkal lehet elérni.

2019. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem ér sokat... Még egy jó vírusirtó véd meg a user hibája miatt bekapott vírusoktól. A Defender nem nagy szám, a malwarebytes meg tud olyan dolgokat csinálni, amit nem kellene. Pár gépet kellett már helyrepakolni a malwarebytes miatt. Én nem ajánlom. A defender maradhat bekapcsolva, legtöbbször sok vizet nem zavar. Egy Avast vagy valami jó vírusirtó még jól jöhet de ezek sem védenek meg mindentől. Ha nagyobb teljesítményt akarsz, akkor ruházz be ssd-re/jobb ssd-re, + ram, jobb processzor, játékok vagy gpu igényes programok esetén jobn videokártyára.
2019. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!