Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt VGA-nál honnan...

Használt VGA-nál honnan tudhatom hogy nem volt bányászkártya? Mert minden eladó nagy hangon bizonygatja hogy sose bányászott

Figyelt kérdés
És ugye fordítva is igaz, ha én akarok eladni VGA-t bár sose bányásztam az RX580-al de ki hiszi el? Senki
2019. jan. 22. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehonnan.
2019. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmivel nem lehet ellenőrizni.
2019. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mondjuk ha 1-2 éves, és nem eredeti a hűtése, az gyanús. Ettől még nem feltétlen volt bányász, de gyanús.
2019. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha egy darab van neki, akkor nem valószínű, hogy bányászott. Rosszabb nem lesz tőle. Aki bányászik, az érdekelt abban, hogy a kártyája használható majd eladható legyen, hiszen ha kinyiffantja, az neki veszteség.
2019. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Mondjuk ha 1-2 éves, és nem eredeti a hűtése, az gyanús."


az én eladó kártyám 1-2 éve sés nem eredeti a hűtése... és sose bányásztam

2019. jan. 22. 21:12
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

Csak egy mondattal kellett volna tovább olvasni...

Én elhiszem, de a vevő nem biztos. Azaz ez minimum alku tárgya lehet.

2019. jan. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lehet eljutunk oda hogy használt vga az bányászkártyxa volt és slussz így kell árulni (még akkor is ha nem volt az..) az ellenkezőjét úgyse hiszi el senki így minek harcoljak szélmalmokkal.... bányász volt. kész.
2019. jan. 23. 07:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Használt VGA-t venni amúgy is nagy kockázat, szóval szinte tökmindegy, hogy bányásztak vele vagy sem.
2019. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan. Ez kb. ugyanaz a duma, mint a használt autónál a nem dohányzó hölgy tulajdonos, aki garázsban tartotta. :-)
2019. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és akkor hogy adja el egy nem dohányzó hölgy aki garázsban tartotta?? Mit mondjon?
2019. jan. 23. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!