Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Okozhat bajt egy olcsó usb...

Okozhat bajt egy olcsó usb elosztó?

Figyelt kérdés
azt hittem nem nagy téma ez, nem ártana egy usb hub, el is kezdtem nézegetni ebayen, van mindenféle kapcsolós változat is már pár száz forintokért, aztán olvasgattam olyanokat hogy vagy nem működik, vagy pl. a kapcsolósnál hogy nem tesz jót az elektronikáknak stb. komolyan ilyen piti témában is használhatatlan vagy veszélyes vackokat árulnak?? ha kínából akarom
2019. jan. 23. 17:41
 1/8 A kérdező kommentje:
úgy látom az usb 3.0-sokhoz már külső adaptereket adnak?
2019. jan. 23. 18:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nevesebb gyártótó termékét veszed, azzal is lehetnek gondok. Pl kompatibilitási, stabilitási problémák.
2019. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kevés pénzért szart kapsz. Ennek szerencdétr egyszerű a matematikája. :)
2019. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Skacok segítsetek már ki amihez nincs adapter szal csak egyszál usb kábellel csatlakozik a géphez az csakis usb 2.0 lehet?
2019. jan. 23. 18:37
 5/8 A kérdező kommentje:
én nem akarok komolyabb dolgokat rádugni csak ott hagynám bedugva és néha 1-1 pendrive, kártyaolvasó memóriakártyákkal, ilyenek. ezért gondolkodom olcsókban
2019. jan. 23. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami csak 1-el csatlakozik, az lehet hogy nem kap majd elég áramot, így kisebb problémák előfordulhatnak vele, pl. hogy nem működik az, amit rádugsz.
2019. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mihez kell sok áram? azt olvasom hogy pl külső winyó kilőve, ezen kívül?
2019. jan. 23. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy TP-Link usb3 hubot. 7 port , 2 gyorstöltő van rajta. Jó az ára is.


[link]

2019. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!