Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan állathatnám be az 5.1...

Hogyan állathatnám be az 5.1 hangszóróm hogy 2.1ben szóljon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem most egy trust vigor 5.1-es hangszóró kombót.

A gondom ott volna hogy ugye ez 5.1 de én pl ha zenét hallgatok illetve nem 5.1 filmet nézek is szeretném hogy szóljon minden hangszóró ne csak a mély meg a két oldalsó ezt belehet hardveresen állítani valahol?



2019. febr. 18. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult -> Hang -> Válaszd ki az első fülön a hangszóródat, aztán ugyanazon a fülön a jobb alsó sarokban lesz egy olyan, hogy Tulajdonságok -> a megnyíló ablakban a 3. fül (Enhancements) és ott rakj egy pipát az "Enable speaker fill" mellé. Így gyakorlatilag a sztereó hangot kitolja 5.1-re.
2019. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megnyitod a Vezérlőpultban a Hang beállításokat, akkor miután kiválasztottad a saját hangszóródat, majd a bal alsó sarokban lévő Beállítás gombra is nyomj rá és ellenőrizd, hogy 5.1-re van állítva a hang, nem pedig sztereóra.
2019. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán, mert magán a zenei fájlban nincsen több sáv.

Olyat lehet, hogy másolja rá azokra is ugyanazt, de az szerintem csak még rosszabb.

2019. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért lenne rosszabb zene hogy lehet 5.1? nem is értem.


De amúgy bepipáltam és nem lett jó sajnos.

2019. febr. 18. 19:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már meghekkelni úgy hogy a gépbe ugye 3 jack megy most be és van elosztóm hogy 2 ugyanabba menjen de sajnos így sem jó. Valahogy a mélynyomó is szétosztja még 1x a hangokat vagy nem tudom nem igazán értek hozzá.
2019. febr. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!