Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Windows 10 alaphelyzetbe...

A Windows 10 alaphelyzetbe állitás funkció miért irja ki hogy nem sikerült és semmilyen változás nem történt?

Figyelt kérdés
Windows 10 Pro-m van és túl sok felesleges dolog volt a gépemen amit nem is használok stb... Úgy döntöttem hogy a Windows Alaphelyzetbe állitás funkcióját használom ahol beaálitottam hogy mindegyik merevlemezről mindent töröljön és csak a windows maradjon. Amikor ezt elkezdte olyan 26%-nál bedobott egy kék hátterű képet amire nagy fehér betükkel ki volt irva hogy nem sikerült a művelet valamiért.(erről csatolok egy képet linken keresztül) Majd megpróbáltma újra és semmi. Volt több ehez hasonló funkció a gépen hogy gép megtisztitás minden törlése stb.. ezeket is próbáltam és mindegy ehez az egy véghez vezetett hogy nem engedi megcsinálni mivel valamilyne hiba van és mindegyik ehez a képhez vitt a végén: [link]

2019. febr. 28. 08:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Kis infó: Lehet hogy az Avast miatt van? Mivel ahányszor az Avastot törölni akartam akár rendszergazdaként vagy simán mindig azt irta nincs elég jogosultságod. Lehet a törlésnél bezavart vólna?
2019. febr. 28. 10:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért írja ki mert hiba történt. Ha a win10 nem ad több infót akkor senki nem fogja tudni megmondani az oprendszer helyett, hogy mi a gond. Marad az újratelepítés.
2019. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, de abban még esetleg tudsz segiteni hogy egy biztonságos módót az újratelepitésre ugyanis mivel digitális code-val aktiváltam a win10 pro-t ezért cd nélkül kicsit nehéz. És a windowsban lévő újratelepitők vagy ehez hasonlók mind ezt csinálják amit feljebb leirtam. Valami más biztonságos mód van még vagy vigyem le a gépszervizbe és mondjam hogy teljesen le szeretném pucolni a gépet majd rakni rá egy win 10-et? (csináltam már ilyet máskor csak ugye az pénz és gondolotam ha tudsz akkor jó lenne ingyenes mód rá)
2019. febr. 28. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Digitális licencnél az aktiválás automatikus mivel a gépedhez van rendelve. bárhonnan is telepítesz rá WIN10-et automatikusan aktiválódik. Akár a microsoft honlapjáról is letöltheted, kiírod pendrive-ra is feleszed.
2019. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!