Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebookot válasszak?

Hellobello23 kérdése:

Milyen notebookot válasszak?

Figyelt kérdés
Körülbelül 130 000 Ft szeretnék rá költeni. Rendszeresen használok office programokat és egy két grafikait is. Nagyon ritkán, tényleg nagyon ritkán szoktam vágni. Egyszerre szeretek rengeteg programot és oldalt megnyitni, mert kell a munkámhoz, szóval nem hátrány ha ezeket tudja kezelni probléma mentesen, játszani nem annyira szoktam. Illetve fontos lenne hogy viszonylag könnyű legyen szóval ilyen ultrabook szerű. Világ életemben eddig csak Androidot és Windowst használtam, de nem zárkózok el az Apple elöl sem. Nyílván ebben az árfekvésben csak az Ipad 9.7 van egy egy billentyűzettel és egy egérrel, ez főleg a grafikai szempontból merült fel és tabletkénti kényelmes használat miatt néha-néha, no meg kíváncsi vagyok az IOS-re is. De láttam nagyon megnyerő Lenovo notebookokat is. Nagyon szépen köszönöm ha valaki segít az előbb említett igények alapján találni valami jópofa notebookot vagy ilyen tablet hibrid megoldást.

2019. febr. 28. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A lenovo régebb laptopjaitól zárkózz el, de szerintem a 2017 utániak mint ez :


Lenovo IdeaPad 330s 81FB004THV

[link]


Tök jól muzsikálnak, mér virtual desket is futtathatsz, multitaskinggal is meggyűrkőzik, akár még mehetsz egy kis GTA V-t is. Grafikai progikkal a 2 gigás 540 kártya skimán megbirkózik, és emellett egy (a laptopokhoz képest) hűvös géped lesz.

2 hátránya van, az első : FreeDOS OPrendszerrel jön, ezt Windowsra csak át kell telepíteni második : nincs benne SSD.

Mindenképp jó, és időtálló választás lesz ez a laptop!

2019. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!