Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

JBL GO 2 vagy CLIP 2? esetleg GO? Vélemények

Keress kérdéseket hasonló témákban: JBL, hangszóró, bluetooth, vezeték nélküli

márc. 16. 14:58  Privát üzenet  

A válaszok
igen

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 16. 15:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

UU nagyon köszönöm a gyors választ! Életbe vágó kérdés volt, most már tudom mit kel tennem!

# 2/3Időpont márc. 16. 15:21 Privát üzenet
Örülök, hogy segíthettem!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 16. 15:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten a WestEndben milyen outlet van? Valaki tapasztalatok/vélemények? Esetleg le tudná valaki írni a nevét?
Gyertyával már dorzsoltetek vegig a cipotoket aztutan pedig hajszaritoval felolvasztottatok, hogy keletkezzen ezaltal egy vedo reteg a cipotokon, probaltatok mar, velemenyek,...
Opel astra h gtc 1,6 rol velemenyek? Esetleg hasznal valaki olyat?
Valaki vasarolt mar a NAV vagy az MBVK arvereses oldalan lakast vagy hazat? Velemenyek? Esetleg hitellel is meg lehet vasarolni oket?
Gamer fejhallgatót keresek kb.20 ezer Ft határig. Eddig ezt találtam legalkalmasabbnak leírás/vélemények alapján: Kingston HyperX Cloud Gaming Headset, van valaki, aki tud esetleg jobbat?
Van valaki esetleg kozuletek aki nyaralt mar Gorogorszagban Thassos-on, pontosabban Golden beachen? Velemenyek? Tapasztalatok?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!