Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy dilemmában vagyok, mivel...

Nagy dilemmában vagyok, mivel gépépítésre már minden komponens megvan, csak a táp az, amit ki kellene még választanom. Melyik tápegységet ajánlanátok az alábbiak közül? A keret maximum 25-26. 000 Ft

Figyelt kérdés

Sok utánajárás után a következőkre szűkítettem le:

Silverstone Essential Gold ET550-HG 550W

FSP Hyper M 650 Bronze

FSP Fortron Source hydro GR 550W Gold

A Silverstone táp az, ami a legjobb ár-érték arányban van szerintem, viszont nem rendelkezik japán kondenzátorokkal, mint a másik kettő.

A kártya és a proci: Gigabyte RTX 2060 és Ryzen 5 2600



2019. márc. 16. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A felsorolásodban az alsóra szavazok.


De...

Seasonic FOCUS 450W Gold ?! Ehhez mit szólsz?



Ha szénné húzod a procit meg a VGA-t, akkor fog kb 400wattot fogyasztani pillnatnyilag.


32giga rammal, egy SSD-vel, és egy HDD-vel számoltam, plusz egy 30colos monitorral.

2019. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Hyper M-t én elvetném közel sem ebben a ligában játszik mint a másik kettő.

A Hydro GE nem rossz darab, elvileg egy a Raider II-re épül de ennyi pénzért biztosan jobbat kapni mivel az sem képvisel olyan magas minőséget mint úgy általában a középkategóriás tápok.

Silverstone Essential sem rossz, igazából nem nagyon lehet belekötni.

De ennyiért nem kétség hogy a Focus Plus beles, Antec Earthwatts Pro EA550G a legjobb vétel.

[link]

A másik kettő nem valami versenyképes.

Ha kicsit feljebb mész a kerettel EVGA G3/P2 ami még hasonlóan jó.

Ha nem számít a modularitás a Whisper M-től kicsit jobb Formula Gold-n is érdemes elgondolkozni.

2019. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bitfenix 550W Whisper 7év / Formula (5év) Gold

Corsair 550W TX550M Gold, japán kondikkal 7év gari

Seasonic Focus Gold 450W 7 év

Antec Earth Watts Pro 550W 7 év


Én személy szerint egy Bitfenix Whisper vagy Formula 550-es tápot vennék.


ui: Fsp Hyper M 650 és hydro és silverstone tápok is jók félre ne értsd :) de ezek közül kiemelkedő a Bitfenix.

2019. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!