Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC ház hűtés dilemma?

Marydan kérdése:

PC ház hűtés dilemma?

Figyelt kérdés
Zalman gépházzal rendelkezem. 5 ventri van telepítve benne (2 elől, 2 felül, 1 hátul). Elég nagy zajt bocsájtot ki magából, így a biosban visszább vettem a fordulat számokból. Egész stabil volt minden. Aztán gondoltam, mi lenne kicsit mókolnék, és a felső két ventit nem is használnám. Ki is kapcsolatm. Na már most, azt vettem észre, hogy semmivel nem lett melegebb a gépem. Teszteltem MSI afterburnel, monitoroztam a cpu a vga hőfokokat. Az normális ha 3 és ha 5 ventivel pörög a hűtés nem változik semmi? Abszolút semmi különbésget nem láttam. Ennyi erővel mint ha a fenti kettő dísznek lenne és semmit nem segítene. Másnak is volt hasonló? Miért van ez? Nem jó a légmozgás? Elég tágas szabad helyen van a szobámban, szóval nem hiszem. Viszont ennyi erővel használhatnám csak a hátsót...lehet akkor se lenne különbség.. vicc. Az első két venti 14 centi a többi 12. Ha ez esetleg számít. A ház Zalman Z9 neo plus. Akinek van bármi ötlete javaslata észrevétele ossza meg velem.

2019. márc. 20. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi ebben a dilemma?

A 3 venti is vegzi a dolgat. Ha elkezdel tuningolni akkor a fenti ketto se lesz disznek.

Sot, ha nem jatszol, meg egy venti is eleg lenne.

2019. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek emeled ki? már az 1 es megválaszolta teljesen.
2019. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!