Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes használt GPU-t venni?

Érdemes használt GPU-t venni?

Figyelt kérdés

Személy szerint csak Hardveraprón vennék videokártyát és

méghozzá gtx 1080 ti-t keresek csak bennem van a félelem, hogy bedöglik pont rosszkor.Persze oda figyelnék, hogy ne bányász kártya legyen és még arra is, hogy legyen hozzá garancia és ne legyen meghúzva a kari, de ennek ellenére kétségeim vannak mégis.Nektek mi a véleményetek?Arra is ügyelek, hogy megbízható legyen az eladó és, hogy kitudjam próbálni!



2019. márc. 20. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Eléggé kockázatos, de ha szerencséd van kifoghatsz hibátlant is. Az mindenképp előny ha ki is tudod próbálni. Én kint lakok a pitsába, úgyhogy nálam ez többnyire nem szokott menni.
2019. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

".Persze oda figyelnék, hogy ne bányász kártya legyen és még arra is, hogy ... ne legyen meghúzva a kari"


Na ezekre nem fogsz rájönni ha az eladó nem vallja be :))

2019. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)!
2019. márc. 21. 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira nam ajánlatos most a bányász vga miatt. És tisztában vagyok vele ha nem OC zott meg pormentes klímás helységben volt azzal a ventin kívül nem lesz baj. De érdekes módon mindenki ezt írja klímás pormentes stb de ezeknek a nagyrésze nem igaz tisztelet a kivételnek így nagy lutri most
2019. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is féltem emiatt annó viszont kb 4 éve csak használtan veszem és még nem volt vele probléma.

Jelenlegi kártyámat is most vettem hardveraprón és hibátlan.


A lényeg hogy hardveraprón vegyed megbízható eladótól és akkor nem lesz para.

2019. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!