Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Attól hogy elejtettem az...

Attól hogy elejtettem az egerem szaggathat a kurzor mozgása?

Figyelt kérdés
Egy párszor már elejtettem a vezeték nélküli egerem, és van hogy csak úgy kikapcsol, van hogy semmi baja, meg van hogy kihagy, szaggat a kurzor mozgása.

2019. márc. 26. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Termeszetesen. Ezek az eszkozok nem dobalgatasra lettek tervezve, igy, ha elsore nem is, de tobbedszerre lehet, hogy letorik benne valami.
2019. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Turismo ***** válasza:
Sérülhetett az adó-vevő egysége és nem tud folyamatos adatátvitelt biztosítani és lehet emiatt laggol. Nem tudom mennyire volt drága egér, de lehet jobban jársz egy újjal. :)
2019. márc. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem optikaival leesés után mindig az volt, hogy a led kigörbült a fókuszból. Nyilván csak tippelni lehet, hogy hol volt, szerencsére nagyon pontosnak se kell lenni, meg ilyen derékszög, 45 fok, lencse kellős közepe, ilyesmi józan eszes támpontokból ha több tud teljesülni egyszerre, akkor igencsak jó lesz a következő leejtésig. Volt egy háromjegyű összegért vásárolt vezetékes optikaim, aminél még a csenevész (de rohadt hosszú) kábel is piszkosul bírta az éveket, na ő nehezen viselte a koccanásokat. Már a csavar kezdett túl könnyen járni a többszöri szétszedéstől, na akkor már megbéklyóztam a szemét ledet. Szögletes flakonból vágott műanyag darabokkal többfelől meg lehetett fogni, attól kezdve lehetett ejtegetni, meg csapkodva rédzselni is míg végig nem tört a francba a ház. :D
2019. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!