Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassu a gépem, a net is...

Roxor3 kérdése:

Lassu a gépem, a net is furcsa alaplap hiba? Részletek a leirásban

Figyelt kérdés

na az a helyzet hogy msn-be meg xfire-be belehet lépni de a böngészöbe(mozilla firefox,internet explorer,Opera,)egyikbe se jön be semmilyen oldal se csak üres lap és tölt órahosszákig!töredezetségmentesitettem az alap xp-sel meg tuneup2008,perfectdisk,avast pro 5 virusirtó alapos vizsgálat no virus!Restartoltam már sokszor!Ujratelepitettem gépet!semmi lassu is 2 perc alatt hoz be egy programot!pedig régebben még tök jó volt.

xp lemezével javitottam az se volt jó!Your Unistaller Pro 2010 se segitett!Egyszóval semmi! Ha lehet mondjátok meg mibaja gépemnek!virus biztos nem! egyik naprol másikra lett ilyen. ha nem alaplap probléma irjátok meg mibaja gépemnek mer fontos! ha alaplap problémánál mi baja lenne a gépemnek??FONTOS!SEGITSETEK MINÉL HAMARABB!


2010. júl. 5. 19:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
és akkor nem kell ugye uj gép??
2010. júl. 7. 18:29
 12/13 A kérdező kommentje:
ha alaplapot cseréljük mer gondolom nem gyártanak már ilyen alaplapot:S és a használt is lehet rosz ha ugy veszem meg vagy nem?
2010. júl. 8. 14:57
 13/13 anonim válasza:
vid el egy jó gépes boldba meséldel a szotrit és nézesd meg hogy azokat a cucokat egy hasonló lapra rá tudják e rakni.
2010. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!